Loading Evenimente

Evenimente pentru octombrie 3, 2021

Evenimente Search and Views Navigation

Eveniment Views Navigation

• Acest eveniment a trecut.

Ongoing

Târgul sibian. Experiențe autentice – Târg tematic Conserve pentru iarnă

octombrie 2 @ 10:00 am - octombrie 3 @ 4:00 pm UTC+2

Muzeul ASTRA organizează sâmbătă, 2 octombrie, 2021, între orele 10.00 și 16.00, un târg tematic dedicat conservelor pentru iarnă . Acțiunea face parte din proiectul Târgul sibian. Experiențe autentice , iar în cadrul acestui segment vizitatorii vor putea interacționa cu producători locali de conserve tradiționale și astfel vor  putea prelua cu ușurință exemple de bune practici.

Află mai mult »

3:30 am

Sărbătoarea Recoltei în Muzeul ASTRA

octombrie 3 @ 3:30 am - 4:00 am UTC+2